Beatrix Ramosaj është komentuar shumë gjatë qëndrimit të saj në Big Brother.

E njëra ndër “thëniet” më të famshme që kanë ndodhur brenda kësaj shtëpie ka qenë shprehja e Trixës “qysh thuhet bukur në shqip”.

@therealbeatrixramosaj

Qysh thuhet bukur n’shqip? 😂 LMFAO #bbvipal #qyshthuhetbukurshqip #fyp

♬ original sound – serene

Shprehja e saj është shkëputur dhe është bërë hit në internet, sidomos në Tik Tok.

Për më shumë shihni reagimin e Trixës kur e dëgjon veten duke thënë “qysh thuhet bukur në shqip”.

Reagimi i saj ka marrë shumë komente.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb