E thjeshtë, seksi dhe e buzëqeshur është shfaqur Candice Swanepoel, engjëlli i Victoria’s Secret, që është bërë nënë për herë të dytë.

Top modelja e famshme me origjinë afrikano-jugore kishte njoftuar në rrjetet sociale ardhjen në jetë të bebes së saj dhe vetëm disa orë më vonë ka postuar foton e parë me të porsalindurin, me një dedikim falënderimi special për fansat: ‘Faleminderit të gjithëve për urimet… bebja jonë lindi këtë mëngjes në shtëpi dhe nuk mund të jetë më perfekt se kaq’.
(da.xha/BalkanWeb)
C_2_fotogallery_3088847_7_image

C_2_fotogallery_3088847_10_image

C_2_fotogallery_3088847_3_image

C_2_fotogallery_3088847_5_image

C_2_fotogallery_3088847_2_image

C_2_fotogallery_3088847_9_image

C_2_fotogallery_3088847_4_image

C_2_fotogallery_3088847_6_image

C_2_fotogallery_3088847_8_image