TIRANE- Partia Demokratike ka publikuar një video ku shihen pamje të reja të kapura me dron, gjatë protestës së sotme të opozitës.


Video është fokusuar gjatë fjalës së liderit të PD-së Lulzim Basha që mbajti për protestuesit nga Bulevardi ‘Dëshmorët e Lirisë’, ndërsa droni fokusohet edhe tek turma e njerëzve.

Deri më tani nuk dihen numri i pjesëmarrësve në protestën e organizuar nga PD dhe LSI, ku protestuesit kërkuan rrëzimin e qeverisë.
17d365d6-a404-42d5-b9bf-52be763d3a5e

68b41581-bc9a-4fb2-8e9c-07457b26f7c0 (1)

291c80f1-78b7-4dd5-8fb8-57fff4bbadcc

04659c2d-2ec9-40d6-a020-e7343e27af18

78590560-d118-4431-be87-ba2ddc0018fd

beb97809-ec07-45be-b7ea-c26ccda5cdc1
(ed.me/BalkanWeb)

Etiketa: