TIRANE – Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku nga momenti në moment presin të bëhen prindër. Dy muaj më parë këngëtarja e njohur nxori dhe këngën e saj të re edhe pse në muajin e shtatë të shtazënisë.
xhensila
Tashmë ajo ka marr pushimet dhe po shijon ditët e fundit të shtatzënisë. Ditën e djeshme Xhensila ka ndarë me ndjekësit e saj një postim në instastory, ku shihet se është duke pushuar në plazh. E veshur me një fustan ngjyrë blu, Xhensila shfaqet shumë e lumtur teksa ekspozon barkun e rrumbullakosur.

Screenshot_10-3
(BalkanWeb)