Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, shihet sesi një hajdut vjedh një të ri në mes të ditës.

Hajduti ishte i armatosur. Ngjarja ka ndodhur afër stacionit të trenave në Londër. Dy hajdutët ia dalin që t’ia marrin orën e dorës “presë” së tyre, miëpo i riu arrin ta kafshojë njërin hajdut në këmbë, që të mos ta lërë të ikë.

Pas kafshimit, edhe hajdutët i kthehen të riut. Skena u regjistrua nga dëshmitarët përreth ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb