Një çift danez që pozoi nudo në një piramidë në Egjipt po hetohet pasi po qarkullon edhe një video e tyre duke kryer marrëdhënie seksuale.

Incidenti ka shkaktuar zemërim në vendin mysliman konservator.

Prokurorët do të shqyrtojnë nëse videoja është reale, dhe nëse ishin ata që u ngjitën në strukturën e gjatë prej 140 metrash, raportoi gazeta Al-Ahram.

Zyrtarët fillimisht sugjeruan se pamjet mund të jenë të rreme, por mbetet për tu vërtetuar.

Piramida e Madhe e Gizës, e njohur edhe si Khufu ose Cheops, është një nga shtatë mrekullitë e botës së lashtë.

BalkanWeb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: