Nga: ENEIDA CAKERRI

5 speca të kuq
200 gr djathë të bardhë
100 gr djathë kaçkavall
Majdanoz/Kopër
Rigon
Piper të zi
1 domate të freskët
1 lugë miell
1 spec jeshil
Kripë
Vaj ulliri
2-3 thelpinj hudhra

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb