Ekipet e shpëtimit në Ukrainë kanë shuar flakët nga një fragment i një rakete ruse të rrëzuar në Kiev.

Mbrojtja ajrore e Ukrainës ka thënë se ka rrëzuar të gjitha raketat e gjuajtura në Kiev gjatë një sulmi gjatë ditës dhe asnjë objektiv nuk është goditur në kryeqytet.

Sulmi ajror pasoi disa orë pas sulmeve me raketa dhe dron gjatë natës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: