Adriatik Lapaj, ka reaguar nëpërmjet një statusi në Facebook për sulmin e paligjshëm në ‘Prestige Resort”.

Lapaj është ndalur edhe tek aksioni i parë në fund gushtit , ku u bë edhe prishja e pishinave.

Statusi:

Pyetja që kam si qytetar për prishjen e “Prestige Resort” është:

A ka pasur punime të reja pa leje nga hera e fundit që prishën pishinat e hotelit apo i prishën pishinat që të merrte mësimin e heshtjes dhe pasi mësimi nuk u mor nga pronarët shteti u kujtua se pa leje qenka i gjithë resorti?!

Pra, kur prishën pishinat a kishte leje objekti? Nëse nuk kishte, përse nuk e thanë dhe nuk e prishën njëkohësisht?

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb