ANGLI-Kanë vendosur të bashkohen në urën e Westminster, për të formuar një zinxhir njerëzor në kujtim të viktimave të sulmit të 22 marsit.

Femrat myslimane, të të gjitha moshave, janë mbledhur në vendin e atentatit, dorë për dore, me kurriz nga ndërtesa e Parlamentit të Mbretërisë së bashkuar, për të lëshuar një mesazh të qartë kundër çdo forme të terrorizmit.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb