Jude Bellingham është një nga talentet më premtuese te Borussia Dortmund. Cilësitë e futbollistit janë vënë re nga 2 skuadra të mëdha, të cilat janë të gatshme të duelojnë në distancë për të fituar shërbimet e tij.Sipas asaj që shkruan, Mirror, bëhet fjalë për Real Madrid dhe Liverpool.

Los Blancos, pasi afruan Tchouameni, dëshirojnë të bëjnë një tjetër prurje të rëndësishme. Klubi madrilen nuk i problem paratë, çka shton akoma më shumë mundësitë për një transferim të mundshëm.

Iiiiiiiiii
Iiiiiiiiii

 

18 vjeçari Bellingham preferohet shumë edhe në Anfield. Trajneri i The Reds do donte shumë ta kishte pjesë të skuadrës dhe nëse diçka e tillë do ndodhë apo jo, na duhet të presim.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb