Ka pasur jo pak tensione në “Air Albania Stadium”.

  • foto galeri

Pas sherreve mes dy tifozërive në startimin e sfidës, tanimë, tifozët e Feyenoord kanë ndezur flakadanë dhe i kanë hedhur në shumë.

Ky reagim ka ardhur pas golit të shënuar nga Roma. Kujtojmë që Forcat Shqiponja ndodhen në perimetrin e jashtëm të stadiumit.

Në një moment është nevojitur edhe ndërhyrja e tyre për të çtensionuar situatën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb