LEZHË- Një grua është arrestuar nga policia e Lezhës pasi ka tentuar të fusë drogë në burgun e Shënkollit. Sipas të dhënave zyrtare është vënë në pranga shtetasja S.H., e cila ka tentuar t’i çojë drogë bashkëshortit të saj në burg. Ajo e kishte fshehur drogën në trup dhe i është gjetur gjatë kontrollit nga efektivët e burgut.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb