Jo të gjithë fëmijët lindin kështu dhe për ata që mbajnë me vete ‘rrobat’ dhe ditën e parë të ardhjes në jetë quhen me fat.

Mjekja e njohur Anika Dokle ka publikuar fotot e një foshnje të sapolindur që rrethohet nga një cipë e hollë tërësish.

“Bebush me këmishë. ❤”, shkruan Dokle duke ndarë me miqtë e saj dhe ndjekësit fotot e veçantë të këtij momenti emocionues.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb