SHKODËR

Minuta e 60-të e ndeshjes, pak pas golit të dytë të Turqisë, tifozët shqiptarë kanë nisur koret ofenduese në drejtim të trajnerit Panuçi.


55453703 405705103310944 7058834894788493312 N
55453703 405705103310944 7058834894788493312 N

“Panuçi, Panuçi vafanculo” dëgjohet nga tribunat e “Loro Boriçit”. Fakti që Turqia kryeson 2-0 ka mërzitur pa masë tifozët, ndonëse duhet pranuar se loja e kuqezinjve ka qenë e mirë.


(j.s/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb