Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani u ka shprehur ngushëllime familjeve të viktimave të aksidentit tragjik në Bullgari, në të cilin humbën jetën së paku 46 persona.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb