TIRANË

Pas ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, tryezës së PD-së për shëndetësinë i është përgjigjur dhe kreu i qeverisë Edi Rama. Përmes një foto albumi krahasues me ‘Dje’ dhe ‘Sot’, Rama shkruan përkrah fotove se kush është dallimi me dallimi mes atyre që vetëm flasin e s’dinë as të punojnë,

“DJE?SOT?DJE?SOT?DJE?SOT?…. ose dallimi mes atyre që vetëm flasin e s’dinë as të punojnë, as të pushojnë dhe nesh, që themi atë që bëjmë dhe bëjmë atë që themi?” – shkruan Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb