LEZHE

Personi që shihni në foto është Tonin Ndreca, i riu që humbi jetën në aksident në Lezhë, teksa udhëtonte me makinën e tij plot me drogë.

Ngjarja e rëndë ndodhi gjatë natës në rrugën rurale që lidh fshatrat Kaçinar-Mirditë-Kaluer.

Burime zyrtare nga policia thanë për ‘BalkanWeb’ se 34-vjeçari ka humbur kontrollin e mjetit duke rënë poshtë urës, aksident që i mori atij jetën. Ndërkohë në mjet u gjetën 80 kg drogë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb