Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë në muajin gusht. Aktorja e njohur shqiptare mirëpriti në jetë një djalë, që e quajti Amar.
Lindja e djalit ishte një bekim për Olta Gixhari, por ama jo pa vuajtje.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në një postim në Instagram, aktorja tregoi se është një mama e përkushtuar me kohë të plotë tek Amar dhe i mungon shumë gjumi.

Ajo publikoi një selfie pa make up dhe flokët e kapura, krahas së cilës shkroi: “T’kem t’flej icik 😴 #naishtenjeheregjumi #mamáfulltime”

Të njëjtin shqetësim kanë shprehur edhe ndjekësit e saj në Instagram që janë bërë nëna.

“Thjesht do krijosh imunitet, s’ke për të fjetur ndonjëherë,”- shkruan një prej tyre.

Ndërsa një tjetër komentoi: “Ëndërr në sirtar ka për të mbetur🤣😍”

Olta Gixhari prej disa kohësh është larguar nga Shqipëria për të jetuar në Spanjë me partnerin e saj, identitetin e të cilit e ka mbajtur të fshehtë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb