SARANDË

Një sherr me thika ndodhi gjatë ditës së sotme në Sarandë, ndërsa konflikti ishte mes dy bashkëmoshatarëve.

Mësohet se adoleshenti që u plagos, K.T 15 vjeç është nisur me urgjencë drejt Tiranës.

K.T është nxënës i shkollës së mesme ekonomike “Antoni Athanas” të qytetit jugor të vendit.

Adoleshenti u plagos sot me thikë nga bashkëmoshatari i tij, E.Ç, i cili ndodhet i shoqëruar në Komisariatin e Sarandës.

 (d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb