Rudina Musaku, e cila u plagos pak orë më parë nga babai i saj me armë gjahu,  është nisur nga spitali i Lushnjes drejt spitalit të traumës në Tiranë.

Sapo e kanë stabilizuar gjendjen e saj shëndetësore mjekët e Lushnjes e kanë nisur me ambulancë drejt Tiranës për mjekim më të specializuar.

40-vjeçarja ka plagë në bark dhe gjendja e saj mbetet kritike.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb