TIRANE

Një fëmijë 5 vjeç u shpall i humbur sot në zonën e Brrylit, në Tiranë. Në një denoncim për “Balkan Web”, familjarët e vogëlushit  të quajtur Rejan Ymeri, thanë se djali është parë për herë të fundit pranë “Maternitetit të Ri”,   afër të cilit familja e tij zotëron një biznes.

A9564a37 D2d7 4ccc B2d7 A3dc33d43639 (1)
A9564a37 D2d7 4ccc B2d7 A3dc33d43639 (1)

Por, fatmirësisht mësohet se 5 vjeçari është gjetur pas 4 orësh pasi prindërit e tij e denoncuan rastin në polici dhe më pas në News 24 dhe Balkan Web.

(Balkan Web)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: