Cher foli për marrëdhënien e saj me Alexander Edwards dhe pranoi se diferenca e moshës 40-vjeçare mes çiftit është e dukshme.

Këngëtarja 77-vjeçare tregoi se sa e lumtur është me drejtuesin e muzikës 37-vjeçare, pavarësisht se ai jo gjithmonë i kupton referencat e saj.

Duke folur për Extra, Cher tha: “Urrej të flas se sa e lumtur jam, por ne po kalojmë mirë së bashku. Mund të flasim për muzikë. Mund të flasim për çdo gjë. Ai ka një sens të shkëlqyeshëm humori, ka djalin më të lezetshëm në botë. Ne thjesht shkojmë mirë”.

Duke bërë shaka për diferencën në moshë, ajo shtoi: “Ndonjëherë flas me të dhe ai nuk e ka idenë se për kë e kam fjalën. Një ditë thashë, “E dini kush është Clark Gable?”. Ai tha, “Po, sigurisht”, por në shumicën e gjërave që unë them ai më shikon dhe thotë: “Unë nuk kisha lindur ende”.

Çifti u takua në tetor 2022 në Javën e Modës në Paris pasi një mik i përbashkët i dha numrin e Edwards Cher.

Së fundmi këngëtarja tha për People: “Ishte vërtet tronditëse sepse njerëzit nuk e japin numrin tim. Ne jemi shumë të moshuar për të dalë me burra vërtet më të rinj dhe nuk do të dashurohem kurrë me dikë për shkak të mesazheve”. Kështu që bëra atë që thashë se nuk do ta bëja! ».

Pasi konfirmoi se ata ishin zyrtarisht në lidhje në nëntor 2022, Cher më pas tregoi një unazë masive diamanti në dhjetor, duke ndezur thashethemet për fejesë.

Duke shkruar për X, i njohur më parë si Twitter, ajo ndau një foto të diamantit të shkëlqyeshëm, duke shkruar: “NUK KAM FJALË ALEXANDER”.

Gjërat u dukën se u përkeqësuan disi në maj kur dyshja thuhet se u ndanë, por dukej se ishin pajtuar kur u panë përsëri së bashku të kapur për dore në Javën e Modës në Paris.

Një burim i tha DailyMail.com se dyshja nuk e humbën kurrë kontaktin, edhe gjatë kohës që thuhet se ishin të ndarë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: