Duke publikuar një foto ku ndodhet me bashkëshorten e tij Liri Berisha, ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë dhe një mesazh për ditën e të dashuruarve, Shën Valentinin. Sipas Berishës, kjo ditë është forcë magjike e përjetshme tek njeriu.
“Urimet më të përzemërta për Shen Valentinin, ditën e forcës magjike të përjetshme të njeriut! Sb”.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb