Vajza e ish-presidentit Bujar Nishani, Fiona Nishani ka thyer për herë të parë heshtjen pas ndarjes nga jeta të babait të saj. Përmes një mesazhi prekës në rrjetet sociale, Fiona ka publikuar një foto ku shihet me babain e saj.

“Ende nuk mbushem me frymë”, ka shkruar ajo.

Fiona
Fiona

Kujtojmë se Bujar Nishani u nda nga jeta më 28 maj në një spital në Gjermani ku ishte i shtruar për kurim pas komplikacioneve që shfaqi pas infektimit me COVID-19.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: