DELVINA

Në shtatzënë është vethelmuar me helm për dhelprat në Kopaçez të Delvinës. Ajo ka pirë ilaçe për helmimin e dhelprave dhe më pas është hedhur nga dritarja.

Fëmija 28- javësh i 24- vjeçares G.Z, ka ndërruar jetë në bark kurse ajo vetë është në gjendje të rëndë.

Menjëherë ajo është transportuar për në spitalin e Traumës në Tiranë për të bërë të mundur shpëtimin e saj.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb