4 vite pritje për të shijuar një fitore, Lituania e bëri diçka të tillë përballë Shqipërisë dhe natyrshëm gëzimi ishte i përligjur. Lojtarët, stafi dhe trajneri kanë festuar gjatë këtë sukses përballë ekipit kuqezi.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, Lituanezët shfaqen duke festuar si të çmendur në dhomat e zhveshjes. Kjo ishte një fitore e rëndësishme jo vetëm për moralin e ekipit por dhe për ecurinë në grupin e katërt liga c.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb