Teksa numri i të infektuarve me koronavirus përgjatë këtij muaji është shtuar, po ashtu është rritur dhe numri i shtrimeve pranë spitalit të Infektivit.

Gazetari Erjon Skëndaj raporton për ‘BalkanWeb’ se përgjatë 30 minutave të fundit në spitalin COVID janë paraqitur 4 pacientë për t’u shtruar.

Mësohet se këta persona janë nga rrethet dhe mbi 60 vjeç. Ndërkohë, një prej rasteve është në gjendje më të rënduar, mbi moshën 80 vjeç.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: