ITALI

Romelu Lukaku së bashku me bashkëlojtarët kanë menduar për të pajtuar trajnerin Conte me sulmuesin Lautaro Martinez.

Gjatë sfidës me Romën, Lautaro debatoi ashpër me Conte-n pasi ky i fundit e zëvendësoi dheargjentinasi nuk e priti aspak mirë.

Ndërkohë në stërvitje Lukaku ka menduar diçka zbavitëse duke futur në ring boksi të improvizuar në stërvitje.

Conte dhe Lautaro veshën dorezat edhe pse ishte thjesht një shaka pasi në të vërtetë trajneri dhe sulmuesi përfunduam me të qeshura skenën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb