Pamjet që shihni nuk janë arkivë, por ajo çfarë po ndodh në fakultetin e Drejtësisë, ku studentët janë mbledhur në grumbuj për të votuar për rektorin e ri dhe anëtarët e Senatit.

Ndonëse është kohë pandemie, dhe kur kërkohet distancim social, siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga gazetarja Aurora Golemi për ‘BalkanWeb’, studentët kanë harruar koronavirusin dhe nuk ruajnë aspak distancën.

Për më teper shihni pamjet.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: