Dukesha e Sussex shmangu fatmirësisht një moment të sikletshëm, teksa shfaqej duke shkuar në martesën e mbesës së Princeshës Diana.
Meghan 36 vjec, për pak sa nuk është rrëzuar, teksa hynte në rrugën e një kishe fshati. Për fat të mirë, Princi Harry, 33 vjec e ka kapur për dorë bashkëshorten e tij duke e ndihmuar të mos humbte ekuilibrin.

Të porsamartuarit janë shfaqur dorë për dore në ceremoninë e martesës së kushërirës së Princit Harry, Celia McCorquodale me George Woodhouse në St Andrew dhe kishën e Shën Marisë në Stoke Rochford, Lincolnshire.

Nusja Celia, vajza e Lady Sarah McCorquodale, motra më e madhe e Dianës, dukej e ndritshme me një fustan të bardhë të stilit princeshë me detaje dantelle.
Ajo mbante diademën Spencer, e cila ishte veshur nga Princesha Diana kur ajo u martua me Princi Çarls në vitin 1981.
(da.xha/BalkanWeb)

4D543F6D00000578-5853123-image-a-25_1529224582048

4D543F1100000578-5853123-image-a-56_1529227110215

000535C000000258-0-image-a-8_1529224072184

PKT 591 - 099845 PRINCE AND PRINCESS OF WALES -  TOUR OF AUSTRALIA AND NEW ZEALAND LP3D April 1983 Princess of Wales at Gout House for dinner...
PKT 591 – 099845
PRINCE AND PRINCESS OF WALES –
TOUR OF AUSTRALIA AND NEW ZEALAND
LP3D
April 1983
Princess of Wales at Gout House for dinner…

052E4E8B000007D0-0-image-a-5_1529224040387

4D54363300000578-5853123-image-a-34_1529224931851

4D54372600000578-5853123-The_bride_and_groom_kissed_at_the_entrance_to_the_church_after_t-a-2_1529226681206

4D54367F00000578-5853123-image-a-32_1529224913614

4D543A2B00000578-5853123-image-m-22_1529224370452

4D543FDD00000578-5853123-image-a-24_1529224512523

4D543FFD00000578-5853123-image-a-23_1529224452661

4D54361B00000578-5853123-image-a-18_1529224237052

4D543A8E00000578-5853123-image-a-54_1529227003077

4D543A7700000578-5853123-image-m-40_1529225215025

4D54354000000578-5853123-image-m-39_1529225181996

4D54365700000578-5853123-image-a-3_1529223098428

4D54365F00000578-5853123-image-m-5_1529223124413

4D5436F000000578-5853123-image-a-16_1529224151596

4D54369700000578-5853123-image-a-17_1529224222681

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: