DURRËS

Qyteti bregdetar është përfshirë nga stuhia dhe reshje të dendura shiu gjatë natës. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton se disa rrugë janë përmbytur si ajo e Kënetës, Shkozetit, lagjia 1, lagjia 16, lagjia 18 apo zona e stadiumit ‘Niko Dovana’.

Po ashtu edhe shëtitorja bregdetare ‘Taulantia’ është e pakalueshme prej shiut dhe ujit që tashmë ka vërshuar  në Durrës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb