Një aksident ka ndodhur në autostradën Lezhë-Shkodër, ku një makinë ka përplasur një këmbësor.

Mësohet se i aksidentuari është në gjendje të rëndë dhe është transportuar me urgjencë drejt Tiranës.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb