Ermira Kaso “flet me murin”. Ajo i flet këtij objekti të ngurtë me ngjyra. Me një penel në dorë, ajo mundet që t’i japë bukuri edhe murit më të ngurtë apo gurëve gri. Për Ermirën arti ka shumë forma, mjafton të ndihet. Greta ju njeh me të gjitha dimensionet artistike të Ermirës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb