TIRANE

Në këtë sezon veror shumica e artistëve shqiptarë kanë filluar lançimin e projekteve të tyre. Së fundmi, ishin këngëtarët Filloreta Raçi ose Fifi dhe Young Zerka të cilët kanë bashkuar fuqitë e tyre për të sjellë diçka të veçantë.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, dyshja kanë publikuar sekuenca të shkurta nga dueti i tyre.

“Pa Galje” titullohet kënga e dyshes, instrumentalin e së cilës e ka bërë Cekic Beatz, ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë artistët. Duke përshkruar një histori dashurie, Fifi dhe Zerka janë parë me plot stil në klipin veror.

 

View this post on Instagram

 

#Pagajle OutNow 🔥 @youngzerka i got Your Back ❤️ @imaginefilms @cekicbeatz @eri.dee @dugiannex @keymanagement1 @erkand.shabani

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: