Presidenti i Juventus, Andrea Agnelli nuk i mbajti dot emocionet në super golin e dytë të Juventusit ndaj Monakos, të realizuar nga Dani Alves. Agnelli i mahnitur nga goli festoi si i çmendur. Por ky festim për pak sa nuk i kushtoi shumë shtrenjtë “bosit” të bardhezinjve pasi nga euforia e tepërt rrëshqiti nga shkallët dhe ra me fytyrë në ndenjëse, por pa pasoja.

(i.ç/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: