Recetë nga znj Eneida
Përbërësit

400 gr kadaif
2 lugë vaj
2 lugë gjalpë
2 lugë sheqer
4 lugë miell
2 lugë niseshte
1 gotë sheqer
1.2 litra qumësht
Pak vanilje
1 e verdhë veze
100 gr arra të grira

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: