Këngëtari i famshëm Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha së shpejti do të bëhen me vajzë.

Gjininë e bebit ata e zbuluan teksa çane një tollumbace dhe prej saj dolën pendë ngjyrë rozë, që tregojnë gjininë femërore.

Siç shihe në video, Ledri është shumë i lumtur për gjininë e bebit teksa shkruan në statusin e tij në Instagram, ”Jom ka des syt me ti pa” që do të thotë se po vdes që t’i shohë sytë fëmijës së tij të parë.

 

View this post on Instagram

 

Jom ka des syt me ti pa ?? @sarahoxha ?

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb