Luani i madh detar amerikano jugor, pasi ka parë disa burra që punonin në një treg peshku, vendos tu afrohet për ti kërkuar ndonjë peshk.

Kafsha qëndron aty pa lëvizur dhe prej me durim që dikush të shohë prezencën e tij.

Në fund dëshira e tij i realizohet-por ai kërkon sërish e sërish.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: