Në një rast tjetër nuk do të kishte aspak interes dhe do të cilësohej si diçka normale mes dy bashkëshortëve. Por kur protagonist është një si Lionel Messi, padyshim që një veprim i tij përbën lajm. “Pleshti” i Barcelonës është kapur në flagrancë në një diskotekë, teksa si rrallë herë i pakujdesshëm në publik ngacmon gruan e tij Antonella Roccuzzo.

Për këtë arsye, por edhe për faktin që Messi mban gjithmonë shumë larg mediave jetën e tij private, video është bërë virale dhe po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: