Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur në sfidën midis Holandës dhe Polonisë në shkallët e stadiumit të Roterdamit.

Me anë të një videoje që u bë virale në rrjet, shihet se si disa tifozë polakë përleshen me njëri-tjetrin duke mos i kursyer as grushtet dhe shqelmat.

Pasojat e kësaj zënke nuk dihen ende përse kanë ardhur, ndërkohë që çështja është vënë nën hetim nga autoritetet përkatëse./panoramasport

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb