Skënderbeu ka befasuar opinionin sportiv këtë fillim sezoni duke shfaqur një ekip dinjitoz, nga të paktët që besonin në këtë ecuri ishin Ilir Daja dhe Ardian Takaj. Presidenti i klubit korçar ka folur për këtë sezon ku si rrallë herë ekipi i tij nuk shihet në listët e favoritëve për titull ndërsa është ndalur dhe tek dënimi i dhënë nga UEFA, çështja e cila tashmë ka përfunduar në Gjykatën Federale të Zvicrës:

Sinrkon Ardian Takaj
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb