LEZHA

Një tjetër vatër zjarri është shfaqur në Lezhë. Kësaj radhe zjarri rrezikon zonën e banuar të fshatit Zejmen, madje edhe godinën e njësisë administrative e cila ndodhet vetëm pak metra larg flakëve.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se autoritetet nuk kanë ndërhyrë ende pasi janë të angazhuara në dy vatra të tjera.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: