KANADA-Video e cila po indinjon web-in është regjistruar brenda një vagoni të metrosë në Toronto.

Një grua fillon të kafshojë dhe të godasë pa pushim qenin e saj të vogël, pa u shqetësuar aspak për pasagjerët që ndodhen në metro.

Dhuna vazhdon edhe pasi disa prej tyre i thotë të pushojë. Në një moment ka ndërhyrë një punonjës i metrosë, që ka detyruar vajzën të zbresë nga treni.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb