Gjykata e Apelit ka lënë në burg Sebastjan Malin, i dyshuar si bashkëpunëtor në vrasjen e biznesmenit Hekuran Billa. Gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se Apeli ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për Malin i dyshuar si bashkëpunëtor i Viktor Markut.

Viktor Marku, Sebastjan Mali, Adjola Lakra dhe Gjekson (Petrit) Pusi janë arrestuar mnga policia për vrasjen e 40-vjeçarit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb