Një 24 vjeçar ka humbur jetën pas një konflikti për një vend parkimi mbrëmjen e së martës në qytetin e Laçit. Ngjarja e cila ka ndodhur në afërsi të Gjykatës së Laçit ka tronditur qytetin e mbushur me pelegrinë që kishin ardhur për natën e Shna Ndout.

Ky është i riu, 24 vjeçari Viktor Shkorreti  që u qëllua për vdekje me automatik.

7fbd8eef D323 4211 A92e 9092ccdc7d2f
7fbd8eef D323 4211 A92e 9092ccdc7d2f


(n.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: