ITALI- Nja shqiptar në Itali është ndaluar nga policia pasi përndiqte prej kohësh ish-të dashurën e tij, pasi xhelozonte ta shihte të shoqëruar me persona të tjerë.

Gruaja, e cila ishte nën presion të vazhdueshëm kishte depozituar ankesë pranë autoriteteve, veprim ky i cili solli edhe “ngujimin” e shqiptarit.

Për post xhelozisë së madhe, shqiptari e shantazhonte përmes presioneve duke e detyruar të mos përdorte rrjetet sociale, përcjell “reggiosera.it”.

Veprimet agresive të shqiptarit dolën në pah edhe në një rast, ku kërcënoi me armë të ftohtë (thikë)  një tjetër person, po për arsye xhelozie. Këtë veprim, ai e ka kryer pasi mendonte se italiani kishte marrëdhënie “flirti” me ish-të dashurën e shqiptarit.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb