Djali i vogël i kryeministrit Edi Rama bën sot 6 vjeç dhe është e ëma, Linda Rama që ka bërë publike një foto nga festa e të birit.

Në foto shihet ajo, kryeministri Rama dhe Zaho të rreshtuar poshtë shkronjave të emrit të të birit dhe numrit 6.

“Lumturia e Gjashtës #zaho”, shkruan Linda Rama, teksa të tre shfaqen shumë të gëzuar e të qeshur në këtë ditë të shënuar për familjen e tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb