BRAZIL- Një video rreth një minutëshe që po qarkullon në rrjetet sociale, tregon një grua duke rrahur të dashurën e burrit pasi ka zbuluar tradhëtinë e tij. Videoja e xhiruar në Brazil, tregon gruan duke qëlluar e kapur për flokësh rivalen e saj, e cila tenton të mbahet pas një dere metalike.

Por gruaja nuk mjaftohet me kaq, ajo e tërheq zvarrë nëpër asfalt, duke e goditur sërish.

Pasaj afrohet tek një urë, dhe e ndihmuar nga një femër tjetër, e hedhin në lumë gruan me të cilën burri e ka tradhëtuar.

(el.sp/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: