Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është shfaqur optimist për zgjedhjet e 14 majit, për Bashkinë e Kuçovës.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Meta ka ndarë një foto të ish-kryeministrit Sali Berisha me kandidatin e Bashkisë Kuçovë, Lefter Maliqi, teksa shkruan se ‘Bashkë fitojmë Kuçovën’.

  • foto galeri
  • foto galeri

“Takimi i shkëlqyer dje dha mesazhin se fitorja në Kuçovë është e pandalshme.

Me Lefter Maliqin, Ndryshimi është i sigurt.

Bashkë fitojmë Kuçovën!”, ka shkruar Meta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb